wtorek, 29 września 2009

1500 POLECA!
Jedyna taka impreza w Warszawie!


Rok temu nominowana do nagrody miesięcznika „Aktivist” 2008 w kategorii Akcja!


Ponad 60 wydarzeń - muzyka, teatr, taniec, fotografia, film, sztuki plastyczne!


Re:wizje to przede wszystkim impreza integrująca warszawskich twórców, zespoły offowe, stowarzyszenia kulturalne, fundacje, teatry, niezależnych muzyków. Tu wystąpili min.: zespół Pustki, Tomek Lipiński, Teatr Academia, Komuna Otwock, Ballady i Romanse, czołówka warszawskich tancerzy współczesnych.

Już teraz zapraszamy artystów związanych z Warszawą do zgłaszania swoich projektów na Festiwal Re:wizje. Czekamy na propozycje wystaw, spektakli, koncertów, etc. - akceptujemy projekty ze wszystkich dziedzin sztuki, również te powstałe we współpracy krajowej i/lub międzynarodowej. Ważny jest jednak ich związek z Warszawą - bądź przez osobę któregoś z twórców, bądź też inspirację tym miastem.

Zgłaszane projekty powinny mieć premierę po 1 stycznia 2009. Po zgłoszeniu każdy z nich będzie oceniany przez Radę Programową Festiwalu, a następnie wybrane z nich zostaną zaproszone do udziału w trzeciej edycji Re:wizji.

Zainteresowani powinni do 10 października (włącznie) wysłać pobraną ze strony www.rewizjewarszawa.pl kartę zgłoszeniową i przesłać ją na adres rewizje@art-impact.pl, tam też znajdziecie szczegółowe warunki uczestnictwa.


1 komentarz:

  1. Dajcie znak, jak coś się będzie działo u Was.
    I gratuluję pomysłu! Warszawa żyje:)

    Kaś
    www.warszawskarecenzjada.pl

    OdpowiedzUsuń