środa, 18 listopada 2009

Inauguracja nowego danceflooru w 1500m2 / bez zadymy / 2’gie tańce w loftowej przestrzeni / ZAPRASZAMY / SOLEC 18! / WSTĘP 10 ZŁ / 

ROS (Sabbia, Addiction, Carhartt)

Wlasciciel labelu Addiction Records. Założyciel producenckiego projektu Sabbia, wspolpracujacego z zaprzyjaznionymi wokalistami, muzykami i producentami. Owocem tych wspolpracy zainteresowaly sie takie wydawnictwa jak na przyklad legendarna londynska Vibez Records.

Ros pojawia sie regularnie u boku LTJ Bukem'a w slynnym londynskim klubie Fabric: FABRICLIVE - "BUKEM IN SESSION". 
Miał tez przyjemność stanąć za deckami takich brytyjskich klubów jak : Hub, 1001 Cafe, Bar Rumba, Medicine Bar, Wire. Grał we Włoszech, na Łotwie,Słowacji, Sycylii w Czechach, Niemczech, Szwajcarii, Francji i Danii.

Ros dziala czynnie jako promotor, jego cykliczne imprezy Addiction Night czy Atmosphere Poland, goscily najwieksze nazwiska z gatunku DnB. 
Od 2007 roku jest rezydentem marki Carhartt w polsce. Od pazdziernika'09 wspolnie z Rezą, prowadzi cykliczną audycje Soul Addiction show w jednym z najpopularniejszych internetowych rozglosni DnB www.bassdrive.comSQBASS (Kayax, Addiction)
Od najmłodszych lat zawładnięty muzyką.Przechodzil przez rozne style muzyczne od hardcore,grunge,rock,metal (grał wtedy na gitarze)przez drum and bass,do soulu,funku,jazzu i spokojnych ,chilloutowych brzmień.

Udzielał sięw kilku projektach zaczynając od dnbassu(ADDICTION,SHAMANAGURUS) na płytach hip hop(FISZ EMADE,MORWA)
a takze w bardziej popowych(SMOLIK,KAYAH,NOVIKA).
Wystąpił na festiwalach takich jak:HEINEKEN OPEN AIR,COKE FESTIVAL,CREAMFIELDS, WILSONIC(bratysława),WIANKI a także w większosci dobrych klubów w Polsce.

Obecnie pracuje nad solową płytą dla wytworni Kayax,gdzie zaprezentuje swoje piosenkowe oblicze.
Na imprezach lubi łączyc rozne style spiewania,gdyż impreza dla niego jest miejscem do improwizacji i experymentowania z efektami wokalnymi.

Okazjonalnie mozna usłyszeć go jako dj-a-prezentuje wtedy najczesciej selekcje wyrafinowanego dnbassu. 

Kolektyw I INNI to zbieranina muzyków i eksperymentatorów porwanych z różnych projektów muzycznych towarzyszących ich codziennemu życiu, mikstura zespołów: Silence Project, Rafineria, Yassne, Wannolot i pozostałych solowych dokonań. Za nieśmiały cel obrali sobie muzykę, która nie do końca została jeszcze dogłębnie zbadana i odkryta - drum and bass. I INNI pojmują dramowe dźwięki w "surowy" sposób, z żywymi instrumentami i głosem. Zaplanowanie, zaimprowizowanie, i inne.


skład:Wojciech Ziniewicz (gitary, sample)Miłosz Oleniecki (klawisze, synthy)Kamil Komendecki (basowe modulacje) Pola Trąbińska (głosy)Paweł Oleszkiewicz (bębny)gościnnie: Maciej Zych (ewi)


Kuksz& Gibon - młody kolektyw djski z Podkowy Lesnej. Brzmienia d'n'bassowe poznali przez uczeszczanie do cdq i vinyla oraz poprzez wakacyjne wyjazdy do Anglii gdzie dogłębnie wsluchiwali się londyńskie granie. Razem postanowili zakupić deki i wspólnie rozwijać zajawkę.Gdy grają, nie ograniczają się do jednego gatunku. Starają mieszać style aczkolwiek ich ulubiony label to hospital i glownie w tym klimacie utrzymują swoje sety, czasem grywają też breakbeat.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz