wtorek, 28 grudnia 2010

Sylwester 2211 - future / retroW 2210 roku nic nie jest już takie samo. Nawet podupadające centra zakupowe przestały cieszyć amatorów wielkomiejskiej rozrywki. Sprzedaż beatów w automatach i papka serwowana przez kabiny przeżyć sprawiły, że głosy tęsknoty za bogactwem muzycznym zamierzchłych czasów odźyły ze zdwojoną siłą.

Wychodząc naprzeciw ruchom społecznym, plotkom i oczekiwaniom konstruujemy dziurę w czasie, pozwalającą dowolnie przemieszczać się na lini future/retro. Umiejscowiliśmy ją na terenie opuszczonej drukarni kartograficznej w centrum miasta. Aby uniknąć niepotrzebnych tarć ze strażnikami czasu, na miejsce docelowe wybraliśmy stolicę wschodnioeuropejskiego kraju przełomu wieków XX i XXI.

///

Ekspedycja Alfa uźywając mniejszej kapsuły czasu katapultuje bezpośrednio do klubu "Akwarium", czyli białej mekki czarnej muzyki Europy wschodniej. Obaj dowodzący - Cpt Sparky i Deszczu Strugi nie zawahają się sięgnąć po najbardziej zakazane perły muzyki organicznej, aby przekazać Wam dlaczego w latach 70tych do "Akwarium" ciągnęly pielgrzymki. Soul, Boogie, Funk, Jazz i Hip Hop w najlepszym wydaniu, prosto z vinylowej płyty.

Dowodzona przez lezbendkę Eli Ekspedycja Omega przenosi kolumnową kapsułą do przełomu wieków - epoki Piekarni, Blue Velvet, 55 czy Hybryd - space disco i Dr Albana, hip hopu i techno, epoki dla koneserów kiczu i amatorów dobrej zabawy. Wsparcia muzycznego udzielą - najbardziej niewinny z czarodziejów - Jealo, otwarty umysłem WWW i szalony ZDRoJowiec bshosa.

Dla wymagających i z lekką skłonnością do lansu przewidzieliśmy kapsułę teatralną, przerzucającą na Francuską lat 20tych - wraz z pełnym Ą Ę , ciepłym bufetem, zimnymi alkoholami i nobliwym towarzystwem ze świata sztuki i przemysłu.

Naprędce uformowana Expedcyja Gamma jest odpowiedzią na wszechobecne głosy tęsknoty za kolorową rewolucją Jadłodajni Filozoficznej i Saturatora. Będą rurki, będzie indie i pewnie będzie też pier***cie.

Ekspedycje planują zakończyć swe misje o 6 czasu środkowoeurpejskiego i pozostają ścisle tajne, więc prosimy - nie opowiadajcie o tym zdarzeniu znajomym.

///

Expedition Alfa :

cpt sparky (soul service)
deszczu strugi

Expedition Omega :

eli (lezbend)
jealo (innocent sorcerers)
www (side one)
bshosa (detroitZDRoJ)

Expedition Gamma :

jick magger (out of tune DJ Set)
dj szum (pink bazooka / rdkillers)
mal (eltrnative squad)
easy audio (elektroniczna dobranocka)

///

Scenery : Maja
Video Art : Cezary Koczwarski
Food : My'o'My

///

tickets:
economy - 70 PLN - entry + prosecco
business class - 300 PLN - seats + catering + open bar

open bar:
whisky J&B / vodka Smirnoff / piwo Łomża / wino Blossom Hill / gin / rum / tequilla / soft drinks

catering:
przekąski zimne i ciepłe - tartaletki / deska serów i mięs / koreczki włoskie / tortilla
sałatki - makaronowa / ziemniaczana / łódeczki z cykorii
dania główne - strogonow / kurczak duszony w jogurcie z ziolami / duszone warzywa z imbirem
zupy - żurek / krem z warzyw
desery - muffiny / ciacha otrębowe

///

tickets :
butik Love&Trade - ul.solec 18 daily : 13.00-19.00
side one - ul.chmielna 21 daily: 13.00-19.00

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz