poniedziałek, 4 stycznia 2010

29.01 Break da funk/Speech Defect/Siła dzwięq/Papa Zura/dj Spike


29 stycznia Break Da Funk zaprasza na imprezę "4 ELEMENTY" DJing, MCing, BBoing and Grafitti. Święto kultury Hip Hop w najlepszym wydaniu. Stara szkoła rapu, didżeing na najwyższym poziomie, b boy & grafitti jam pod jednym dachem!

I to jak zacnym dachem! Klub „1500m2 do wynajęcia” ma bowiem do zaoferowania wręcz idealną przestrzeń dla tego wydarzenia. Breakdance’owy jam odbędzie się w „Sali Kinowej”, gdzie na środku hali rozłożona zostanie mata dla b boys & b girls, didżejka oraz trybuna dla publiczności. Swoje umiejętności zaprezentują tancerze z czterech najlepszych w Polsce ekip.

Start godzina 19.00. Wstęp wolny.

Malarze grafitti przejmą we władanie najróżniejsze zakątki klubu swoimi pracami nadając imprezie wyjątkowy klimat.

Natomiast od godziny 22.00 na scenie „Sali Barowej” wystąpią dwa zespoły reprezentujące prawdziwą starą szkołę rapu. Funkowe bity, pełne humoru teksty, szalone skrecze oraz energia nie pozwalająca nóżkom ustać w miejscu. Tacy właśnie są rodzima Siła Dźwiękq i szwedzki Speech Defect! Wsparcie zapewnią DJ Papa Zura oraz Ojciec Karol i DJ Spike.

Start godzina 22.00. Wstęp 15 PLN.

Zagrają:

SPEECH DEFECT (Szwecja) MC Mr Linus, MC Boogie B, DJ Ego

SIŁA DŹWIĘQ

DJ Spike

Ojciec Karol

Papa Zura
Speech Defect to hip hopowa grupa ze Szwecji. W skład zespołu wchodzą: Mr Linus (Producer/MC), Boogie B (MC) uraz DJ Ego (DJ/Producer, 2007 DMC Sweden Champion). Brzmienie grupy sięga do korzeni funku i soulu z jednoczesnym odwołaniem do szwedzkiej kultury lat 70 tych. Zespół wydał serie singli oraz trzy albumy długogrające. Ostatnia płyta „Happy Hunting” wyniosła grupę na szczyty hip hopowych list przebojów w Japonii, Australii oraz Anglii. Współpracowali przy nagraniach z takimi twórcami jak: Ugly Duckling, Abdominal czy Aaron Phiri.

Siła Dźwięq to nowe brzmienie w polskiej muzyce. To energetyczny, żywy funk, w najlepszym brzemieniu rodem z lat 70'tych w połączeniu z połamanym brzmieniem sampli produkcji Spike'a i hip-hopową pozytywną nawijką Kfiata. To świeże powietrze na polskiej scenie, ale nie tej samej gdzie króluje bans i lans.

Więcej info:

www.speechdefect.com

www.breakdafunk.pl

www.1500m2.blogspot.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz