sobota, 19 grudnia 2009

Boogie Sylwester w 1500m2 do wynajęcia!Przestronna, loftowa przestrzeń 1500m2 wymaga w noc sylwestrową szczególnej oprawy muzycznej. Jest to moment graniczny, w którym jednocześnie wracamy myślami do minionego roku i spoglądamy z nadzieją w następny. Dlatego też nasz obszerny, gwiazdorski line-up podzielimy tej nocy na dwie sceny, pozwalające na swobodny przepływ gości między brzmieniem starym a nowym, muzyczną tradycją a nowoczesnością.


Ducha funkowej energii prosto z lat 70. wskrzesi na żywych instrumentach eksplodujący energią, ośmioosobowy kolektyw Funk It i jego trzech wokalistów. Klasyką disco, chicagowskiego house oraz boogie wspierał ich będzie Jealo, jeden z najbardziej utytułowanych polskich DJów oraz mistrzowie połamanych breakbeatowych dźwięków, kolektyw Break Da Funk.

Symbolizując nadejście nowego roku, po przeciwległej stronie popularni Dekadent oraz I say Mikey (AM Radio) zaprezentują panoramę najświeższych obecnie dźwięków, od hipnotycznego noir-house po taneczne indie. Oczywiście ten uproszczony obraz burzony będzie przez samych DJów. Nowe dźwięki zabrzmią retro, odkurzone zostaną klasyki z przeszłości wyprzedzające własną epokę. Nie wykluczone są zaskakujące sety grane back-to-back.

Startujemy o 20. Zapraszamy!


Bilety:

60 zł po 28.12 oraz w dniu imprezy. W cenie biletu: dzika zabawa, boogie drink, lampka szampana, niespodzianki

* Rezerwacja i sprzedaż biletów w biurze 1500m2 do wynajęcia ul.Solec18 / Monika Matela /UWAGA: WSZYSTKIE BILETY WYSPRZEDANE!!!ZAPRASZAMY NA STYCZNIOWE IMPREZY, INFO JUZ WKRÓTCE.

6 komentarzy:

 1. JEST:)

  funk it
  break da funk: ojciec karol &dj spike
  jealo
  i am mikey (AM RADIO) & dekadent

  OdpowiedzUsuń
 2. na biletach wydrukowana jest data 30.12.09.... czy to znaczy, że zabawa sylwestrowa zaczyna sie dzień wcześniej?:) czy błąd to?

  OdpowiedzUsuń
 3. MALY BLAD:)bawimy sie oczywiscie 31.12, do zobaczenia:)

  OdpowiedzUsuń
 4. wydaje mi się że w takim klubie jak 1500m2 (nowym i miejacym zadatki na modne miejsce w warszawie) totalnym przegięciem jest robienie sylwestra z drinkiem i szampanem w cenie a potem rozkładanie rąk zarówno na bramce jak i w barze że nikt nic nie wie na temat drinków i szampana ale chętnie nam go sprzeda za kasę. żenua....

  OdpowiedzUsuń
 5. i tak było zajebiście :)
  gdzie i kiedy będzie można zobaczyć galerię zdjęć robionych ze sceny?

  OdpowiedzUsuń