wtorek, 1 grudnia 2009


festiwale, festiwale

W ten weekend gościmy w 1500 dwa festiwale: Warszawa jest kobieta i 6 edycję festiwalu Gebofon. W programie dyskusje, spektakle, koncerty, ciuch exchange, warsztaty.Wyjątkowo działamy przez 3 dni, od piątku do niedzieli.
Koniecznie zaglądajcie do programów festiwalowych,będzie się działo! 

A jeśli chodzi o specjały 1500 na ten weekend to zapraszamy w sobotę na tańce. Do przyjaznych, ciepłych a zarazem energetycznych dźwięków w stylu future funk, nusoul, nujazz, broken beat zagra znana z kolektywu BEats Friendly- Gama, w towarzystwie znanego producenta, promotora muzycznego Ceza 14.Będzie tanecznie!


4.12 start 18, wstęp wolny
5.12 start 11-22 wstęp wolny, impreza Gama &Cez 14, start 22, wjazd 10zl
6.12 start 16 wstęp wolny


Warszawa jest kobieta

To pierwsza niezależna inicjatywa kulturalno-społeczna zadedykowana kobietom Warszawy. Zróżnicowana programowo (rozmowy, spektakle, recitale, pokazy filmów, imprezy taneczne) i merytorycznie (historyczny przegląd kobiecych szaf i torebek, obalanie rynkowych mitów dotyczących pracy kobiet, zbiorowy portret współczesnej Warszawianki, rozmowy o seksie pomimo wieku czyli jak nie odmawiać sobie przyjemności).


szczegoly, program: warszawajestkobieta.blox.pl

UWAGA: IMPREZA NIE TYLKO DLA KOBIET! :)

Gebofon 6

GĘBOFON-spotkanie wszystkich poszukujących nowych, nietypowych, szalonych sposobów na wykorzystanie ludzkiego głosu.
Gościć będzie wokalistów, artystów polskiego i światowego avant-popu i awangardy.

Gębofon to poza koncertami warsztaty dla wokalistów, muzyków posługujących się głosem, ale także aktorów, slamerów, poetów; wspólna praca twórcza, dyskusje, inspiracje.

szczegóły, program :turningsounds.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz