wtorek, 8 grudnia 2009

Na Stare Milion prezentuje: *Na Stare Dansing* feat. Buszkers [JuNouMi Crew / Poznań]


Każdy zdążył już złapać oddech po wycisku jaki zaserwował Waszym nogom Cosmic Boogie więc przyszedł czas na nowe działania NSM. Tym razem zapraszamy na kolejną odsłonę Na Stare Dansing, premierowo w niezwykle obiecującej przestrzeni 1500m2 na Solcu.

Przypomnijmy:

W trakcie cyklu imprez „Na Stare Dansing”, krajowy wymiar rozrywki zapewniają goście reprezentujący wszystkie zakątki III Rzeczypospolitej. Artyści, którzy dla stołecznej publiki nie grają często stanowiąc w ten sposób świeży i bardzo strawny parkietowy kąsek. Mecenat muzyczny nad cyklem sprawuje stołeczny kolektyw Strictly Busine$$ DJ ztj Grupa Biznes, czyli J-son i Funkoff.

Słów kilka na temat bohatera najbliższej edycji:

Buszkers - Członek kolektywu didżejskiego JuNouMi Crew powiązanego z wytwórniami JuNouMi Records i Funky Mamas & Papas Recordings. Kieruje się mottem "nie ma co się ograniczać, jak wszędzie są parkietowe bomby". Zawsze tanecznie, raczej ciężej niż lżej, od lat 80 do dubstepów przez oldschoolowy hiphop, b-more, electro i techno. W latach 2008/2009 jeden z rezydentów imprez !Edu Dance Music w poznańskim Eskulapie. Miał okazję grać w większości najpopularniejszych polskich klubów (m.in). krakowskie Ministerstwo, warszawski Balsam, sopockie Soho, poznańska Cafe Mięsna, wrocławska Kamfora czy częstochowska Rura).

http://www.myspace.com/buszkers
http://blog.junoumi.com
http://www.junoucast.com
http://junoumi.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz